Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Κ. με την συμμετοχή συνολικά 14 ομάδων

Με την συμμετοχή συνολικά 14 ομάδων θα διεξαχθεί φέτος το νέο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας που αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον και μετά την κλήρωση που έγινε, το πλήρες πρόγραμμα είναι το εξής:

Α΄ κατηγορία

1η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρωνας Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Ελευθερών

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης Ζυγού

Αστέρας Φωλιάς-Δόξα Θεολόγου

Άρης Πηγών-Άρης Πρίνου

2η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου -Κεραυνός Κρηνίδων

Βύρωνας Καβάλας -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Κεραυνός Ελευθερών -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Αστέρας Φωλιάς

Άρης Ζυγού -Άρης Πηγών

Δόξα Θεολόγου-Άρης Πρίνου

3η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ορφέας Ελευθερούπολης -Βύρωνας Καβάλας

Αστέρας Φωλιάς-Κεραυνός Ελευθερών

Άρης Πηγών-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Άρης Πρίνου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Δόξα Θεολόγου-Άρης Ζυγού

4η αγωνιστική

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Κεραυνός Κρηνίδων

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αστέρας Φωλιάς

Βύρωνας Καβάλας -Άρης Πηγών

Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Πρίνου

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Δόξα Θεολόγου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Ζυγού

5η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Ορφέας Ελευθερούπολης

Αστέρας Φωλιάς -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πρίνου -Βρασίδας Ν. Περάμου

Δόξα Θεολόγου- Βύρωνας Καβάλας

Άρης Ζυγού -Κεραυνός Ελευθερών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Δόξα Αμυγδαλεώνα

6η αγωνιστική

Αστέρας Φωλιάς -Κεραυνός Κρηνίδων

Ορφέας Ελευθερούπολης -Άρης Πηγών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Άρης Πρίνου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου

Βρασίδας Ν. Περάμου -Άρης Ζυγού

Βύρωνας Καβάλας -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Αμυγδαλεώνα

7η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Πηγών

Άρης Πρίνου-Αστέρας Φωλιάς

Δόξα Θεολόγου -Ορφέας Ελευθερούπολης

Άρης Ζυγού-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Ελευθερών-Βύρωνας Καβάλας

8η αγωνιστική

Άρης Πρίνου -Κεραυνός Κρηνίδων

Άρης Πηγών-Δόξα Θεολόγου

Αστέρας Φωλιάς -Άρης Ζυγού

Ορφέας Ελευθερούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Ελευθερών

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας

9η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Δόξα Θεολόγου

Άρης Ζυγού -Άρης Πρίνου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Πηγών

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αστέρας Φωλιάς

Κεραυνός Ελευθερών-Ορφέας Ελευθερούπολης

Βύρωνας Καβάλας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βρασίδας Ν. Περάμου

10η αγωνιστική

Άρης Ζυγού -Κεραυνός Κρηνίδων

Δόξα Θεολόγου -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης Πρίνου-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Άρης Πηγών -Κεραυνός Ελευθερών

Αστέρας Φωλιάς-Βύρωνας Καβάλας

Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

11η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Ζυγού

Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Θεολόγου

Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πρίνου

Βρασίδας Ν. Περάμου-Άρης Πηγών

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Αστέρας Φωλιάς

Ορφέας Ελευθερούπολης-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

12η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Κεραυνός Κρηνίδων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Ελευθερών

Άρης Ζυγού-Βύρωνας Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Άρης Πρίνου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πηγών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Αστέρας Φωλιάς-Ορφέας Ελευθερούπολης

13η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών

Βύρωνας Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Ζυγού

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Δόξα Θεολόγου

Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης Πρίνου

Άρης Πηγών-Αστέρας Φωλιάς

14η αγωνιστική

Βύρωνας Καβάλας -Κεραυνός Κρηνίδων

Κεραυνός Ελευθερών -Βρασίδας Ν. Περάμου

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Άρης Ζυγού -Ορφέας Ελευθερούπολης

Δόξα Θεολόγου -Αστέρας Φωλιάς

Άρης Πρίνου -Άρης Πηγών

15η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Κεραυνός Ελευθερών

Ορφέας Ελευθερούπολης -Δόξα Αμυγδαλεώνα

Αστέρας Φωλιάς -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης Πηγών -Άρης Ζυγού

Άρης Πρίνου-Δόξα Θεολόγου

16η αγωνιστική

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Κρηνίδων

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Βύρωνας Καβάλας -Ορφέας Ελευθερούπολης

Κεραυνός Ελευθερών -Αστέρας Φωλιάς

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Πηγών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Πρίνου

Άρης Ζυγού -Δόξα Θεολόγου

17η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ορφέας Ελευθερούπολης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Αστέρας Φωλιάς-Βρασίδας Ν. Περάμου

Άρης Πηγών-Βύρωνας Καβάλας

Επικοινωνία

Ε: evdomimera[@]gmail.com

Δ: Δαμιανού 10

Τ: 2511 104 119

 

Καθημερινή επικαιρότητα και ενημέρωση
Τα πάντα για την Καβάλα
Εφημερίδα 7η ΜΕΡΑ

 

Ενημερωτικη Λιστα