Συνολικά 14 ομάδες συμμετέχουν στο νέο πρωτάθλημα της Β1 κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Κ.

Please select a featured image for your post

Συνολικά 14 ομάδες θα λάβουν μέρος στο νέο πρωτάθλημα της Β1 κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας το οποίο αναμένεται να παρουσιάσει μεγάλο ενδιαφέρον και μετά την κλήρωση που έγινε τα ζευγάρια που θα συναντηθούν σε κάθε αγωνιστική είναι τα εξής:

1η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`

Άρης Ζυγού-Κεραυνός Καλλιράχης

Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ηρακλής Καβάλας- ΠΑΟΚ Καβάλας

Αρης Πρίνου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Θεαγένης Θάσου-Άγιος Λουκάς

Ποσειδώνας-Ατρόμητος Λεκάνης

2η αγωνιστική

Άρης Ζυγού-Θράκη Γραβούνας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`-Πανιώνιος Ξεριά

Κεραυνός Καλλιράχης Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πρίνου

ΠΑΟΚ Καβάλας-Θεαγένης Θάσου

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποσειδώνας

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Λεκάνης

3η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα- Πανιώνιος Ξεριά

Ηρακλής Καβάλας- Αρης Ζυγού

Αρης Πρίνου- Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`

Θεαγένης- Κεραυνός Καλλιράχης

Ποσειδώνας- Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Λεκάνης- ΠΑΟΚ Καβάλας

Άγιος Λουκάς- Ποντιακός Ποντολιβάδου

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Θράκη Γραβούνας

Πανιώνιος Ξεριά- Άρης Πρίνου

Αρης Ζυγού-Θεαγένης Θάσου

Καβάλα 2004/ΑΕ Β`-Ποσειδώνας

Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Λεκάνης

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άγιος Λουκάς

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

5η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνας-Άρης Πρίνου

Θεαγένης Ηρακλής Καβάλας

Ποσειδώνας-Πανιώνιος Ξεριά

Ατρόμητος Λεκάνης-Άρης Ζυγού

Άγιος Λουκάς-Καβάλα 2004/ ΑΕΚ Β`

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

6η αγωνιστική

Θεαγένης Θάσου-Θράκη Γραβούνας

Αρης Πρίνου- Ποσειδώνας Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Άγιος Λουκάς

Άρης Ζυγού-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`-ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης-Μακεδονικός Αγιάσματος

7η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνας- Ποσειδώνας

Ατρόμητος Λεκάνης-Θεαγένης Θάσου

Άγιος Λουκάς-Άρης Πρίνου

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ηρακλής

ΠΑΟΚ Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Ζυγού

Κεραυνός Καλλιράχης-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Θράκη Γραβούνας

Ποσειδώνας-Άγιος Λουκάς

Θεαγένης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άρης Πρίνου-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ηρακλής-Μακεδονικός Αγιάσματος

Πανιώνιος Ξεριά-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Ζυγού-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`

9η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνας-Άγιος Λουκάς

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ατρόμητος Λεκάνης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ποσειδώνας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Θεαγένης

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Πρίνου

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`-Ηρακλής Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Άρης Ζυγού

10η αγωνιστική

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Θράκη Γραβούνας

Αγιος Λουκάς- ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποσειδώνας-Κεραυνός Καλλιράχης

Θεαγένης- Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`

Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού

Ηρακλής Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

11η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνας-ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποντολίβαδο

Κεραυνός Καλλιράχης-Άγιος Λουκάς

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β`-Ατρόμητος Λεκάνης

Αρης Ζυγού-Ποσειδώνας Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Θεαγένης Θάσου

Άρης Πρίνου-Ηρακλής Καβάλας

12η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγιάσματος- Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Καβάλας- Κεραυνός Καλλιράχης

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Καβάλα 2004/ ΑΕΚ Β`

Αγιος Λουκάς-Άρης Ζυγού

Ατρόμητος Λεκάνης-Πανιώνιος Ξεριά

Ποσειδώνας-Ηρακλής Καβάλας

Θεαγένης Θασου-Άρης Πρίνου

13η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνας-Κεραυνός Καλλιράχης

Καβάλα 2004/ ΑΕΚ Β`-Μακεδονικός Αγιάσματος

Άρης Ζυγού-ΠΑΟΚ Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ηρακλής Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Άρης Πρίνου-Ατρόμητος Λεκάνης

Ποσειδώνας-Θεαγένης Θάσου

*** Στον β’ γύρο τα ζευγάρια αντίστροφα.

Δ: ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ 22 - ΚΑΒΑΛΑ - Τ.Κ: 65302 / ΔΘ: ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΕΝΤΗ / ΑΦΜ : 800828862 ΔΟΥ: ΚΑΒΑΛΑΣ / ΤΗΛ: 2510 222141 / Εmail: evdomimera@gmail.com

Εβδόμη Ημέρα